O konkursie Wiedzy

Aktualnie:

Wyniki uprawomocnione

 

 

Lp.

nazwisko i imię

ilość punktów

miejscowość

szkoła

opiekun

1

Więckowska Weronika

109

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

2

Kopczyńska Angelika

100

Bydgoszcz

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Waldemar Ciemnoczołowski

3

Lewandowski Daniel Kamil

100

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

4

Joanna Piotrowska

98

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

5

Danielewska

97

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

6

Śliwa Jagoda

96

Wąbrzeźno 

Gimnazjum im Ks. Kard. Wyszyńskiego w Wąbrzeźn

Matuszewski Piotr

7

Kryszak Patrycja

96

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

8

Cichowlas Karina

95

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

9

Kaźmierski Przemysław

94

Bydgoszcz

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Waldemar Ciemnoczołowski

10

Becmer Maciej

93

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

11

Nowak Wojciech

93

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

12

Wernerowicz Bartłomiej

92

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

13

Ćwiklińska Rozalia

90

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

14

Andryszewicz Weronika

90

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

15

Włoczewski Szymon

90

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

16

Jajkowski  Kamil

90

Brodnica

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

Hanna Kinal

17

Stypczyńska  Karolina

89

Mycielewo

Zespół Szkół w Mycielewie

Renata Szczepaniak

18

Zalewa Magdalena

89

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

19

Wysocka Aleksandra

89

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

20

Ślimak Marcel

88

Szubin

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Marlena Posadzy

21

Tołpa Jakub

88

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

22

Zajączkowska Klaudia

88

 Wąbrzeźno

Gimnazjum im Ks. Kard. Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie

Tomaszewski Tomasz

23

Klimczuk Kamila

88

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

24

Nowak Dominik

87

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

25

Chmielewska Lena

87

Włocławek

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku

Ks. Łukasz Sztylka

26

Maślińska Paulina

87

Zieleń

Gimnazjum, Zespół Szkół w Zieleniu

Bobińska Grażyna

27

Mielcarek Dominka

86

Kowalewo

Zespół Szkół w Kowalewie

Hanna Molenda

28

Banasiak Michalina

86

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

29

Wołk Arkadiusz

86

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

30

Moroz Maciej

86

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

31

Wiśniewska Olga

86

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

32

Chodorowska Martyna Magda

86

Jabłonowo Pomorskie

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

Monika Aleksandra Dąbrowska

33

Ratajczyk Jakub

86

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

34

Domalska Patrycja

86

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

35

Spechciński Kasper

85

Kowalewo

Zespół Szkół w Kowalewie

Hanna Molenda

36

Podlewska Klaudia

85

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

37

Pyrek Aleksandra

85

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

38

Smyczyński Konrad

85

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

39

Sendal Adrian

85

Włocławek

Gimnazjum nr 2 im. ks. Jerzego Popiełuszki

s. Alicja Turska

40

Pradun Oliwia

85

Włocławek

Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów

Joanna Chełminiak-Kapelińska

41

Saucha Mateusz Michał

85

Gruta

Gimnazjum  w Grucie

Ks. Pankowiec Kamil

42

Kowalski Szymon

85

Wąbrzeźno

Gimnazjum im Ks. Kard. Wyszyńskiego w Wąbrzeźn

s. Kamińska Joanna

43

Strzelecka Weronika

85

Jabłonowo Pomorskie

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

Monika Aleksandra Dąbrowska

44

Dreśliński Maciej

85

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

45

Grodek Cezary

85

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

46

Gereluk Alicja

85

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

47

Rogórz Daria Maria

85

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

48

Cieżak    Daria

84

Mycielewo

Zespół Szkół w Mycielewie

Renata Szczepaniak

49

Spławska Julia Anna

84

Mycielewo

Zespół Szkół w Mycielewie

Renata Szczepaniak

50

Rozynkowska Ewa

84

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

51

Sulecka Wiktoria

84

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

52

Gronkowska Joanna

84

Toruń

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4

Ilona Cichoń

53

Kończyna Igor Borys

84

Grudziądz

Gimnazjum nr 4 w Grudziądzu

Jabłońska Aleksandra

54

Śliwa Julia

84

Wąbrzeźno 

Gimnazjum im Ks. Kard. Wyszyńskiego w Wąbrzeźn

Matuszewski Piotr

55

GołębiewskaDaria

84

Jabłonowo Pomorskie

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

Monika Aleksandra Dąbrowska

56

Gorlik Sylwia

84

Jabłonowo Pomorskie

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

Monika Aleksandra Dąbrowska

57

Piotrowska Natalia

84

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

58

Siudowska Monika

84

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

59

Sitek Justyna

84

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

60

Mielcarek Krzysztof

84

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

61

Kwiatkowska Michalina

84

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

62

Martek Marta

82

Szubin

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Marlena Posadzy

63

Piontkowska Wiktoria

82

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

64

Kowalska Maria

82

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

65

Rykaczewski Przemysław Stanisław

81

Bydgoszcz

Gimnazjum nr 24 w Bydgoszczy

Emilia Anna 

66

Durmowicz Anna

81

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

67

Kick Klaudia

81

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

68

Pilarski Jakub

81

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

69

Dobrowolska Martyna

80

Bydgoszcz

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Waldemar Ciemnoczołowski

70

GłowackaKarolina

80

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

71

Pawlak Kinga

79

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

72

Grzegórski Daniel

78

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

73

Walczak Justyna

78

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

74

Wyborski Krzysztof

78

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

75

Kozłowski Paweł

78

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

76

Kuczora Gloria

78

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

77

Baryza Magdalena

77,5

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

78

Trzpil Daria

77

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

79

Chrzanowski Dominik

77

Włocławek

Zespół Szkół nr 9 Gimnazjum nr 3

Barbara Miler

80

Tęgowski Konrad

77

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

81

Wojewódzka Lidia

77

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

82

Zimnicki Krzysztof

77

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

83

Sadkowska Nadia

77

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

84

Stawicki Amadeusz

77

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

85

Mielcarek Norbert

77

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

86

Wróblik Patrycja

77

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie, ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

87

Tulimowski Oskar Krzysztof

76

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

88

Katulska Karolina

76

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

89

Pleskot Magdalena

76

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

90

Kowalska Julia

76

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

91

Chlebowski Bartłomiej

76

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

92

Pawłowski Dominik

76

Brześć Kujawski

Gimnazjum nr 1

Ewelina Agacka

93

Pawłowska Sylwia

76

Włocławek

Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego

Arleta Górczyńska

94

Kuczkowska Magdalena

76

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

95

Ditrich Radosław

75

Szubin

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Marlena Posadzy

96

Jasińska Jagoda

75

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

97

Rudnik Marcelina

75

Jabłonowo Pomorskie

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

Monika Aleksandra Dąbrowska

98

Golus Mikołaj

75

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

99

Milarski Jakub

75

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

100

Wolak Agnieszka

75

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

101

SzafirskaDorota

75

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

102

Klempert Weronika

74,5

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

103

Palczewski Cezary

74

Szubin

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Marlena Posadzy

104

Lewandowski Maciej

74

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

105

Kalitowska Justyna

74

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

106

Dwornik Hubert

74

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

107

Gębarski Damian

74

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

108

Szmidt Aleksandra

73

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

109

Lewandowska Oliwia

72,5

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

110

Mirecka Sandra

72

Włocławek

Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego

Arleta Górczyńska

111

Grajewska Karolina

72

Brześć Kujawski

Gimnazjum nr 1

Ewelina Agacka

112

FigurskaRoksana

72

Jabłonowo Pomorskie

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

Monika Aleksandra Dąbrowska

113

Mikołajczak Oliwia

72

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

114

Babiarz Bartosz

71

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

115

Oleksiak Marcin

71

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

116

Jabłońska Joanna

71

Włocławek

Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów

Joanna Chełminiak-Kapelińska

117

Zygmunt Wiktoria

71

Brodnica

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

o. Oskar Lewandowski

118

Wiejaczka   Tomasz

70

Mycielewo

Zespół Szkół  w Mycielewie

Renata Szczepaniak

119

Krzemień Oliwia

70

Zieleń

Gimnazjum, Zespół Szkół w Zieleniu

Bobińska Grażyna

120

Maćkowski Mateusz

70

Brodnica

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

Hanna Kinal

121

Zielińska Urszula

69

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

122

Jasiniecki Dominik

69

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

123

Wojtaś Julian

69

Inowrocław

Zespół Szkół Katolickich im. bł. ks. Wł. Demskiego

Katarzyna Jóźwik

124

Drewiński Maciej

68

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

125

Grochowalski Sebastian

68

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

126

Nicpoń Konrad

68

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

127

Jasińska Karolina

67

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

128

Brączkowska Weronika

66

Toruń

ZS nr 15 , Gimnazjum

Róża Nowak

129

Balcerak Małgorzata

66

Brześć Kujawski

Gimnazjum nr 1

Ewelina Agacka

130

Niedbalska Kinga

66

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

131

Wilińska Natalia

65

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

132

Broda Bartłomiej

65

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

133

Maziej Dominika

65

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

134

Chojnicki Michał

65

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

135

Machtyl Katarzyna

65

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

136

Szczupak Dominika

64

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

137

Haase Sandra

63

Łubianka

Gimnazjum im. J. Korczaka

Anna Łada-Bieńkowska

138

Lewandowska Katarzyna

63

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

139

Jarzemski Mateusz

61,5

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

140

Zdanowska Natalia

61

Brodnica

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w  ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

Hanna Kinal

141

Misterska Iwona

60

Brześć Kujawski

Gimnazjum nr 1

Ewelina Agacka

142

Dobiesz Kamil

60

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

143

Bieńkowska Julita

59

Brodnica

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

Hanna Kinal

144

Zasacka Agata

58

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

145

Złotowski Mateusz

53

Włocławek

Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów

Joanna Chełminiak-Kapelińska

146

Zwierzchlewski Mikołaj

 

Brodnica

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

Hanna Kinal

147

Weis Marek

 

Brodnica

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

Hanna Kinal

148

Wilczyński Kacper

 

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

149

Kozłowska Sylwia

 

Rypin

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego
w ZSM w  Rypinie

s. Renata Kujawska

150

Kwiatkowska Sandra

nb

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

151

Krystek Zuzanna

nb

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

152

Maćkiewicz Magdalena

nb

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

153

Więcławski Paweł

nb

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

154

Bartold Monika

nb

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

155

Olszewska Anita

nb

Toruń

ZS nr 15 , Gimnazjum

Róża Nowak

156

Piórkowska Julia

nb

Toruń

ZS nr 15 , Gimnazjum

Róża Nowak

 

 

 

Wstępne wyniki z 2 etapu rejonowego (5 luty 2015)

 

 Rejon nr 1  w Bydgoszczy, Przewodniczący Komisji Ilona Zduńczuk , udział wzięło 14 uczniów z 5 szkół. 

 

Lp.

nazwisko i imię

ilość punktów

miejscowość

szkoła

opiekun

1

Kopczyńska Angelika

 

100

Bydgoszcz

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Waldemar Ciemnoczołowski

2

Kaźmierski Przemysław

 

94

Bydgoszcz

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Waldemar Ciemnoczołowski

3

Stypczyńska  Karolina

 

89

Mycielewo

Zespół Szkół w Mycielewie

Renata Szczepaniak

4

Ślimak Marcel

 

88

Szubin

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Marlena Posadzy

5

Mielcarek Dominka

 

86

Kowalewo

Zespół Szkół w Kowalewie

Hanna Molenda

6

Spechciński Kasper

85

Kowalewo

Zespół Szkół w Kowalewie

Hanna Molenda

7

Cieżak    Daria

 

84

Mycielewo

Zespół Szkół w Mycielewie

Renata Szczepaniak

8

Spławska Julia Anna

84

Mycielewo

Zespół Szkół w Mycielewie

Renata Szczepaniak

9

Martek Marta

 

82

Szubin

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Marlena Posadzy

10

Rykaczewski Przemysław Stanisław

81

Bydgoszcz

Gimnazjum nr 24 w Bydgoszczy

Emilia Anna 
Chrebor-Paciorek

11

Dobrowolska Martyna

 

80

Bydgoszcz

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Waldemar Ciemnoczołowski

12

Ditrich Radosław

 

75

Szubin

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Marlena Posadzy

13

Palczewski Cezary

 

74

Szubin

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Marlena Posadzy

14

Wiejaczka   Tomasz

 

70

Mycielewo

Zespół Szkół  w Mycielewie

Renata Szczepaniak

 

 

 

 

Rejon nr 2 w Toruniu, Przewodniczący Komisji Danuta Potręć, udział wzięło 60 uczniów (7 nieobecnych z powodu choroby) z 8 szkół.

 

Lp.

nazwisko i imię

ilość punktów

miejscowość

szkoła

opiekun

1

Więckowska Weronika

109

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

2

Lewandowski Daniel Kamil

100

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

3

Joanna Piotrowska

98

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

4

Danielewska

97

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

5

Cichowlas Karina

95

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

6

Ćwiklińska Rozalia

90

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

7

Andryszewicz Weronika

90

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

8

Nowak Dominik

87

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

9

Banasiak Michalina

86

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

10

Podlewska Klaudia

85

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

11

Grzegórski Daniel

78

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

12

Walczak Justyna

78

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

13

Tulimowski Oskar Krzysztof

76

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

14

Pawlak Kinga

79

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

15

Jasińska Karolina

67

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

16

Baryza Magdalena

77,5

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

17

Wyborski Krzysztof

78

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

18

Wilińska Natalia

65

Bądkowo

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta

Józef Nowakowski

19

Katulska Karolina

76

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

20

Szmidt Aleksandra

73

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

21

Zasacka Agata

58

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

22

Babiarz Bartosz

71

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

23

Kwiatkowska Sandra

nb

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

24

Broda Bartłomiej

65

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

25

Krystek Zuzanna

nb

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

26

Drewiński Maciej

68

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

27

Maćkiewicz Magdalena

nb

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

28

Jasińska Jagoda

75

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

29

Klempert Weronika

74,5

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

30

Trzpil Daria

77

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

31

Maziej Dominika

65

Górsk

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

32

Wernerowicz Bartłomiej

92

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

33

Włoczewski Szymon

90

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

34

Zielińska Urszula

69

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

35

Wołk Arkadiusz

86

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

36

Moroz Maciej

86

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

37

Rozynkowska Ewa

84

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

38

Zalewa Magdalena

89

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

39

Lewandowski Maciej

74

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Halina Zubrycka

40

Durmowicz Anna

81

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

41

Pyrek Aleksandra

85

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

42

Tołpa Jakub

88

Toruń

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

Andrzej Sobieszczyk

43

Wysocka Aleksandra

89

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

44

Więcławski Paweł

nb

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

45

Lewandowska Oliwia

72,5

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

46

Jarzemski Mateusz

61,5

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

47

Kick Klaudia

81

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

48

Jasiniecki Dominik

69

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

49

Wiśniewska Olga

86

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

50

Pleskot Magdalena

76

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

51

Kalitowska Justyna

74

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

52

Smyczyński Konrad

85

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

53

Kowalska Julia

76

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

54

Bartold Monika

nb

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

55

Sulecka Wiktoria

84

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Elżbieta Burzyńska

56

Piontkowska Wiktoria

82

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

57

Kowalska Maria

82

Chełmża

Gimnazjum nr 1

Ewa Wiśniewska

58

Chlebowski Bartłomiej

76

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

59

Dwornik Hubert

74

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

60

Gębarski Damian

74

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

61

Oleksiak Marcin

71

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

62

Chojnicki Michał

65

Toruń

Gimnazjum nr 3

ks. Andrzej Jakielski

63

Olszewska Anita

nb

Toruń

ZS nr 15 , Gimnazjum

Róża Nowak

64

Piórkowska Julia

nb

Toruń

ZS nr 15 , Gimnazjum

Róża Nowak

65

Brączkowska Weronika

66

Toruń

ZS nr 15 , Gimnazjum

Róża Nowak

66

Gronkowska Joanna

84

Toruń

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4

Ilona Cichoń

67

Haase Sandra

63

Łubianka

Gimnazjum im. J. Korczaka

Anna Łada-Bieńkowska

 

Zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego 23 uczniów

 

 

 

Rejon nr 3 we Włocławku, Przewodniczący Komisji Małgorzata Kowalczyk-Przybytek, udział wzięło 12 uczniów z 6 szkół

 

Lp.

nazwisko i imię

ilość punktów

miejscowość

szkoła

opiekun

1

Chmielewska Lena

87

Włocławek

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku

Ks. Łukasz Sztylka

2

Pradun Oliwia

85

Włocławek

Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów

Joanna Chełminiak-Kapelińska

3

Sendal Adrian

85

Włocławek

Gimnazjum nr 2 im. ks. Jerzego Popiełuszki

 

s. Alicja Turska

4

Chrzanowski Dominik

 

77

Włocławek

Zespół Szkół nr 9 Gimnazjum nr 3

Barbara Miler

5

Pawłowska Sylwia

 

76

Włocławek

Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego

Arleta Górczyńska

6

Pawłowski Dominik

76

Brześć Kujawski

Gimnazjum nr 1

Ewelina Agacka

7

Mirecka Sandra

72

Włocławek

Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego

Arleta Górczyńska

8

Grajewska Karolina

72

Brześć Kujawski

Gimnazjum nr 1

Ewelina Agacka

9

Jabłońska Joanna

71

Włocławek

Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów

Joanna Chełminiak-Kapelińska

10

Balcerak Małgorzata

66

Brześć Kujawski

Gimnazjum nr 1

Ewelina Agacka

11

Misterska Iwona

60

Brześć Kujawski

Gimnazjum nr 1

Ewelina Agacka

12

Złotowski Mateusz

53

Włocławek

Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów

Joanna Chełminiak-Kapelińska

 

 

 

Rejon nr 4 w  Grudziądzu, Przewodniczący Komisji  Dorota Andrzejewska , udział wzięło 8 uczniów z 4 szkół.

 

Lp.

nazwisko i imię

ilość punktów

miejscowość

szkoła

opiekun

1

Krzemień Oliwia

70

Zieleń

Gimnazjum, Zespół Szkół w Zieleniu

Bobińska Grażyna

2

Maślińska Paulina

87

Zieleń

Gimnazjum, Zespół Szkół w Zieleniu

Bobińska Grażyna

3

Saucha Mateusz Michał

85

Gruta

Gimnazjum  w Grucie

Ks. Pankowiec Kamil

4

Kończyna Igor Borys

84

Grudziądz

Gimnazjum nr 4 w Grudziądzu

 

Jabłońska Aleksandra

5

Kowalski Szymon

85

Wąbrzeźno

Gimnazjum

im Ks. Kard.Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie

 

s. Kamińska Joanna

6

Zajączkowska Klaudia

88

 

Gimnazjum im Ks. Kard.Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie

 

Tomaszewski Tomasz

7

Śliwa Jagoda

96

 

Gimnazjum im Ks. Kard.Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie

 

Matuszewski Piotr

8

Śliwa Julia

84

 

Gimnazjum im Ks. Kard.Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie

 

Matuszewski Piotr

 

 

 

Rejon nr 5 (powiaty: brodnicki, rypiński, golubsko-dobrzyński) w Zespole Szkół Miejskich, ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin, Przewodnicząca: ANETA GABRYELCZYK

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

Punkty

KOD

SZKOŁA

 

OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA

1

Strzelecka Weronika

85

10

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

                     ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Monika Aleksandra Dąbrowska

2

Chodorowska Martyna Magda

 

86

18

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Monika Aleksandra Dąbrowska

3

GołębiewskaDaria

84

9

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Monika Aleksandra Dąbrowska

4

Rudnik Marcelina

 

75

28

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Monika Aleksandra Dąbrowska

5

FigurskaRoksana

 

72

26

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Monika Aleksandra Dąbrowska

6

Gorlik Sylwia

 

84

31

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Monika Aleksandra Dąbrowska

7

Zygmunt Wiktoria

 

71

8

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

o. Oskar Lewandowski

 

8

Jajkowski  Kamil

 

90

17

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

Hanna Kinal

9

Zwierzchlewski Mikołaj

 

 

nb

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

Hanna Kinal

10

Bieńkowska Julita

 

59

1

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

Hanna Kinal

11

Maćkowski Mateusz

 

70

21

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

ul. Wiejska 6  87-300 Brodnica

Hanna Kinal

12

Zdanowska Natalia

 

61

20

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

Hanna Kinal

13

Weis Marek

 

nb

Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

Hanna Kinal

14

Wróblik Patrycja

77

24

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie, ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

15

Golus Mikołaj

75

19

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

16

Milarski Jakub

75

2

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

17

Dreśliński Maciej

85

22

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

 

18

Tęgowski Konrad

77

3

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie, ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

19

Piotrowska Natalia

84

11

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

20

Wojewódzka Lidia

77

29

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

21

Rogórz Daria Maria

85

7

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

22

Zimnicki Krzysztof

77

16

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

23

Becmer Maciej

93

15

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

24

Wilczyński Kacper

 

nb

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

25

Sadkowska Nadia

77

32

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

26

Kuczkowska Magdalena

76

12

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

27

Niedbalska Kinga

66

25

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

28

Dobiesz Kamil

60

14

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

29

Siudowska Monika

84

13

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

30

Grodek Cezary

85

23

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

31

Grochowalski Sebastian

68

33

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

32

Kozłowski Paweł

78

6

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

33

Wolak Agnieszka

75

34

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

34

Pilarski Jakub

81

4

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

35

Nicpoń Konrad

68

27

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

36

Kozłowska Sylwia

 

nb

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

s. Renata Kujawska

 

 

 

 

Rejon nr 6  w Inowrocławiu  Imię i nazwisko Przewodniczącego Komisji Iwona Rostankowska udział wzięło 19 uczniów z 3 szkół. 

LP

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

PUNKTY

MIEJSCOWOŚĆ

SZKOŁA

OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA

1

Kryszak Patrycja

96

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

2

Nowak Wojciech

93

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

3

Klimczuk Kamila

88

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

4

Ratajczyk Jakub

86

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

5

Domalska Patrycja

86

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

6

Gereluk Alicja

85

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

7

Sitek Justyna

84

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

8

Mielcarek Krzysztof

84

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

9

Kwiatkowska Michalina

84

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

10

GłowackaKarolina

80

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

11

Kuczora Gloria

78

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

12

Stawicki Amadeusz

77

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

13

Mielcarek Norbert

77

Dąbrowa Biskupia

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

14

SzafirskaDorota

75

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

15

Mikołajczak Oliwia

72

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

16

Wojtaś Julian

69

Inowrocław

Zespół Szkół Katolickich im. bł. ks. Wł. Demskiego

Katarzyna Jóźwik

17

Machtyl Katarzyna

65

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

18

Szczupak Dominika

64

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

19

Lewandowska Katarzyna

63

Kruszwica

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

 

 

 

 

 

Zestawienie wyników 1 etapu - GRATULUJEMY!!!

 

TE OSOBY PRZESZŁY DO ETAPU 2

 

 

 

LP. NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY SZKOŁA OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA
1 Wróblik Patrycja 92 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
2 Wernerowicz Bartłomiej 91 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Halina Zubrycka
3 Klempert Weronika 89 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
4 Piórkowska Julia 89 Zespół Szkół nr 15 w Toruniu Róża Nowak
5 Jabłońska Joanna 89 Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów we Włocławku Joanna Chełminiak-Kapelińska
6 Cieżak    Daria  88 Zespół Szkół w Mycielewie Szczepaniak  Renata
7 Wiśniewska Olga 88 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Ewa Wiśniewska 
8 Wysocka Aleksandra 88 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Ewa Wiśniewska
9 Nowak Wojciech 88 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
10 Kwiatkowska Sandra 87 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
11 Cichowlas Karina 87 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
12 Piotrowska Joanna 87 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
13 Baryza Magdalena 86 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
14 Podlewska Klaudia 86 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
15 Kryszak Patrycja  86 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
16 Danielewska Iza 85 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
17 Tołpa Jakub  85 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Andrzej Sobieszczyk
18 Rozynkowska Ewa  85 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Halina Zubrycka
19 Dybciak Natasza 84 Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy Ciemnoczołowski Waldemar
20 Kopczyńska Angelika  84 Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy Ciemnoczołowski Waldemar
21 Nowak Dominik 84 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
22 Więckowska Weronika 84 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
23 Stypczyńska  Karolina 83 Zespół Szkół w Mycielewie Szczepaniak  Renata
24 Buda  Marta Maria 83 Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy  Ciemnoczołowski Waldemar
25 Dobrowolska Martyna 83 Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy Ciemnoczołowski Waldemar
26 Katulska Karolina 83 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
27 Ćwiklińska Rozalia 83 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
28 Banasiak Michalina 83 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
29 Brączkowska Weronika 83 Zespół Szkół nr 15 w Toruniu Róża Nowak
30 Golus Mikołaj 83 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
31 Szmidt Aleksandra 82 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
32 Lewandowski Daniel Kamil 82 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
33 Kowalska Maria 82 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Ewa Wiśniewska
34 Milarski Jakub 82 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
35 Wiejaczka   Tomasz  81 Zespół Szkół  w Mycielewie Szczepaniak  Renata
36 Ślimak Marcel 81 Gimnazjum nr 1 w Szubinie Posadzy Marlena 
37 Piontkowska Wiktoria 81 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Ewa Wiśniewska
38 Strzelecka Weronika 81 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie Monika Aleksandra Dąbrowska
39 Sitek Justyna  81 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
40 Stawicki Amadeusz  81 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
41 Maćkiewicz Magdalena 80 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
42 Złotowski Mateusz 80 Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów we Włocławku Joanna Chełminiak-Kapelińska
43 Ratajczak Jakub 80 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska
44 SzafirskaDorota 80 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska
45 Trzpil Daria 79 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
46 Wyborski Krzysztof 79 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
47 Dreśliński Mikołaj 79 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
48 Tęgowski Konrad 79 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
49 Gereluk Alicja  79 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
50 Kaźmierski Przemysław 78 Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy Ciemnoczołowski Waldemar
51 Pawlak Kinga 78 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
52 Włoczewski Szymon 78 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Andrzej Sobieszczyk
53 Kick Klaudia 78 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Elżbieta Burzyńska
54 Kowalski Szymon 78 Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego s. Joanna Kamińska
55 GołębiewskaDaria 78 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie Monika Aleksandra Dąbrowska
56 Zygmunt Wiktoria 78 Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica o. Oskar Lewandowski
57 Jajkowski  Kamil 78 Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica Hanna Kinal
58 Mielcarek Krzysztof  78 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
59 Walczak Justyna 77 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
60 Andryszewicz Weronika  77 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
61 Lewandowski Maciej 77 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Halina Zubrycka
62 Lewandowska Oliwia 77 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Ewa Wiśniewska
63 Piotrowska Natalia 77 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
64 Tulimowski Oskar Krzysztof 76 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
65 Bartold Weronika 76 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Elżbieta Burzyńska
66 Sulecka Wiktoria 76 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Elżbieta Burzyńska
67 Kowalska Julia 76 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Ewa Wiśniewska
68 Chrzanowski Dominik 76 Zespół Szkół nr 9 Gimnazjum nr 3 we Włocławku Barbara Miler
69 Chodorowska Martyna Magda 76 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie Monika Aleksandra Dąbrowska
70 Wojewódzka Lidia 76 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
71 Rogórz Daria Maria 76 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
72 Zimnicki Krzysztof 76 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
73 Kuczora Gloria  76 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
74 Mielcarek Norbert 76 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
75 Broda Bartłomiej 75 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
76 Śliwa Julia 75 Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego Matuszewski Piotr
77 Rudnik Marcelina 75 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie Monika Aleksandra Dąbrowska
78 Becmer Maciej 75 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
79 Martek Marta  74 Gimnazjum nr 1 w Szubinie Posadzy Marlena
80 Ditrich Radosław  74 Gimnazjum nr 1 w Szubinie Posadzy Marlena
81 Grzegórski Daniel 74 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
82 Smyczyński Konrad 74 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Elżbieta Burzyńska
83 Jutrzenka Mateusz Mariusz 74 Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu Nowak Aleksandra
84 Zwierzchlewski Mikołaj 74 Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica Hanna Kinal
85 Wilczyński Kacper 74 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
86 Sadkowska Nadia 74 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
87 Lewandowska Katarzyna 74 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska
88 Spławska Julia Anna 73 Zespół Szkół w Mycielewie Szczepaniak  Renata
89 Babiarz Bartosz 72 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
90 Gębarski Damian 72 Gimnazjum nr 3 w Toruniu ks. Andrzej Jakielski
91 Gronkowska Joanna 72 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu Ilona Cichoń
92 Sendal Adrian 72 Gimnazjum nr 2 im. ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławku s. Alicja Turska
93 Zajączkowska Klaudia 72 Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego Tomaszewski Tomasz
94 Bieńkowska Julita 72 Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica Hanna Kinal
95 Kuczkowska Magdalena 72 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
96 Chmura Kacper 71 Zespół Szkół w Mycielewie Szczepaniak  Renata 
97 Spechciński Kasper  71 Zespół Szkół w Kowalewie  Molenda Hanna
98 Dwornik Hubert 71 Gimnazjum nr 3 w Toruniu ks. Andrzej Jakielski
99 Olszewska Anita 71 Zespół Szkół nr 15 w Toruniu Róża Nowak
100 Kalitowska Justyna 71 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Elżbieta Burzyńska
101 Pradun Oliwia 71 Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów we Włocławku Joanna Chełminiak-Kapelińska
102 Niedbalska Kinga 71 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
103 Klimczuk Kamila 71 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska
104 Rykaczewski Przemysław Stanisław  70 Gimnazjum nr 24 w Bydgoszczy Chrebor-Paciorek Emilia Anna
105 Durmowicz Anna 70 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Andrzej Sobieszczyk
106 Jabłoński Krzysztof 70 Zespół Szkół w Zieleniu Bobińska Grażyna
107 Maślińska Paulina 70 Zespół Szkół w Zieleniu Bobińska Grażyna
108 Saucha Mateusz Michał 70 Zespół szkół w Grucie Ks. Pankowiec Kamil
109 Dobiesz Kamil 70 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
110 Siudowska Monika 70 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
111 Mikołajczak Oliwia 70 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska
112 Zasacka Agata 69 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
113 Krystek Zuzanna 69 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
114 Chojnicki Michał  69 Gimnazjum nr 3 w Toruniu ks. Andrzej Jakielski
115 Chlebowski Bartłomiej 69 Gimnazjum nr 3 w Toruniu ks. Andrzej Jakielski
116 Pyrek Aleksandra 69 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Andrzej Sobieszczyk
117 Pleskot Magdalena 69 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Elżbieta Burzyńska
118 Więcławski Paweł 69 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Elżbieta Burzyńska
119 Balcerak Małgorzata 69 Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kuj. Ewelina Agacka
120 Kluk Sara Monika 69 Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu Gurajdowski Arkadiusz
121 Grodek Cezary 69 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
122 Domalska Patrycja 69 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska
123 Kwiatkowska Michalina 69 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska
124 Mielcarek Dominka  68 Zespół Szkół w Kowalewie Molenda Hanna
125 Maziej Dominika 68 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
126 Zalewa Magdalena 68 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Halina Zubrycka
127 Jasiniecki Dominik 68 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Ewa Wiśniewska
128 Jarzemski Mateusz 68 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Ewa Wiśniewska
129 Chmielewska Lena 68 Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku Ks. Łukasz Sztylka
130 Grajewska Karolina 68 Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kuj. Ewelina Agacka
131 Mirecka Sandra 68 Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku Arleta Górczyńska
132 Misterska Iwona 68 Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kuj. Ewelina Agacka
133 Krzemień Oliwia 68 Zespół Szkół w Zieleniu Bobińska Grażyna
134 Kosela Emilia 68 Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego s. Joanna Kamińska
135 Grochowalski Sebastian 68 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
136 GłowackaKarolina 68 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska
137 Wilińska Natalia 67 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
138 Wołk Arkadiusz 67 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Andrzej Sobieszczyk
139 Makowski Dominik 67 Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku Arleta Górczyńska
140 Pawłowski Dominik 67 Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kuj. Ewelina Agacka
141 Meka Daria 67 Zespół Szkół w Zieleniu Bobińska Grażyna
142 Szlas Marlena Monika 67 Zespół szkół w Grucie Ks. Pankowiec Kamil
143 FigurskaRoksana  67 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim Monika Aleksandra Dąbrowska
144 Kozłowski Paweł 67 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
145 Wojtaś Julian  67 Zespół Szkół Katolickich im. bł. ks. Władysława Demskiego Katarzyna Jóźwik
146 Palczewski Cezary 66 Gimnazjum nr 1 w Szubinie Posadzy Marlena
147 Haase Sandra 66 Gimnazjum im. J. Korczaka w Łubiance Anna Łada-Bieńkowska
148 Jasińska Karolina 66 Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie Józef Nowakowski
149 Zielińska Urszula 66 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Andrzej Sobieszczyk
150 Maćkowski Mateusz 66 Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica Hanna Kinal
151 Zdanowska Natalia 66 Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica Hanna Kinal
152 Wolak Agnieszka 66 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
153 Pilarski Jakub 66 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
154 Szczupak Dominika 66 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska
155 Drewiński Maciej 65 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
156 Jasińska Jagoda 65 ZS, Gimnazjum w Górsku Mariusz Kałużny
157 Oleksiak Marcin 65 Gimnazjum nr 3 w Toruniu ks. Andrzej Jakielski
158 Moroz Maciej 65 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu Halina Zubrycka
159 Bruch Patrycja 65 Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku Arleta Górczyńska
160 Pawłowska Sylwia 65 Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku Arleta Górczyńska
161 Kończyna Igor Borys 65 Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu Jabłońska Aleksandra
162 Gorlik Sylwia 65 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie Monika Aleksandra Dąbrowska
163 Weis Marek 65 Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica Hanna Kinal
164 Nicpoń Konrad 65 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
165 Kozłowska Sylwia 65 Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin s. Renata Kujawska
166 Machtyl Katarzyna 65 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy Aleksandra Włosińska

 

 

 

 

Wstępne wyniki 1 etapu szkolnego -jeszcze nieuprawomocnione

 

 Czekamy na uprawomocnienie i ewentualne poprawki

 

  

 

Rejon nr 1 w Bydgoszczy  

 

Przewodnicząca Komisji  Ilona Zduńczuk

 

 

 

Udział wzięło 5  szkół, w tym 24  uczniów.

 

 

 

Do 2 etapu zakwalifikowało się 5 szkół, w tym  17 osób.

 

 

 

Zakwalifikowani do 2 etapu:

 

 

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

PUNKTY

SZKOŁA

OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA

1

Chmura Kacper

71

Zespół Szkół w Mycielewie

Szczepaniak  Renata

2

Cieżak    Daria

 

88

Zespół Szkół w Mycielewie

Szczepaniak  Renata

3

Spławska Julia Anna

 

73

Zespół Szkół w Mycielewie

Szczepaniak  Renata

4

Stypczyńska  Karolina

 

83

Zespół Szkół w Mycielewie

Szczepaniak  Renata

5

Wiejaczka   Tomasz

 

81

Zespół Szkół  w Mycielewie

Szczepaniak  Renata

6

Ślimak Marcel

 

81

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Posadzy Marlena

7

Martek Marta

 

74

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Posadzy Marlena

8

Ditrich Radosław

74

 

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Posadzy Marlena

9

Palczewski Cezary

 

66

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Posadzy Marlena

10

Spechciński Kasper

 

71

Zespół Szkół w Kowalewie

Molenda Hanna

11

Mielcarek Dominka

 

68

Zespół Szkół w Kowalewie

Molenda Hanna

12

Rykaczewski Przemysław Stanisław

 

70

Gimnazjum nr 24 w Bydgoszczy

Chrebor-Paciorek Emilia Anna

13

Buda  Marta Maria

83

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Ciemnoczołowski Waldemar

14

Dobrowolska Martyna

83

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Ciemnoczołowski Waldemar

15

Dybciak Natasza

84

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Ciemnoczołowski Waldemar

16

Kaźmierski Przemysław

78

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Ciemnoczołowski Waldemar

17

Kopczyńska Angelika

84

Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy

Ciemnoczołowski Waldemar

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rejon nr 2 w Toruniu,

 

Przewodnicząca Komisji:  Danuta Potręć

 

Udział wzięło 8 szkół, w tym 168 uczniów.

 

Do 2 etapu zakwalifikowało się 8 szkół, w tym 67 osób.

 

Zakwalifikowani do 2 etapu:

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

PUNKTY

SZKOŁA

OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA

1

Haase Sandra

66

Gimnazjum im. J. Korczaka w Łubiance

Anna Łada-Bieńkowska

2

Klempert Weronika

89

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

3

Kwiatkowska Sandra

87

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

4

Katulska Karolina

83

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

5

Szmidt Aleksandra

82

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

6

Maćkiewicz Magdalena

80

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

7

Trzpil Daria

79

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

8

Broda Bartłomiej

75

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

9

Babiarz Bartosz

72

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

10

Zasacka Agata

69

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

11

Krystek Zuzanna

69

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

12

Maziej Dominika

68

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

13

Drewiński Maciej

65

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

14

Jasińska Jagoda

65

ZS, Gimnazjum w Górsku

Mariusz Kałużny

15

Cichowlas Karina

87

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

16

Piotrowska Joanna

87

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

17

Baryza Magdalena

86

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

18

Podlewska Klaudia

86

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

19

Danielewska Iza

85

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

20

Nowak Dominik

84

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

21

Więckowska Dominika

84

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

22

Ćwiklińska Rozalia

83

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

23

Banasiak Michalina

83

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

24

Lewandowski Daniel Kamil

82

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

25

Wyborski Krzysztof

79

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

26

Pawlak Kinga

78

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

27

Walczak Justyna

77

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

28

Andryszkiewicz Weronika

77

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

29

Tulimowski Oskar Krzysztof

76

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

30

Grzegórski Daniel

74

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

31

Wilińska Natalia

67

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

32

Jasińska Karolina

66

Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

Józef Nowakowski

33

Gębarski Damian

72

Gimnazjum nr 3 w Toruniu

ks. Andrzej Jakielski

34

Dwornik Hubert

71

Gimnazjum nr 3 w Toruniu

ks. Andrzej Jakielski

35

Chojnicki Michał

69

Gimnazjum nr 3 w Toruniu

ks. Andrzej Jakielski

36

Chlebowski Bartłomiej

69

Gimnazjum nr 3 w Toruniu

ks. Andrzej Jakielski

37

Oleksiak Marcin

65

Gimnazjum nr 3 w Toruniu

ks. Andrzej Jakielski

38

Olszewska Anita

71

Zespół Szkół nr 15 w Toruniu

Róża Nowak

39

Piórkowska Julia

89

Zespół Szkół nr 15 w Toruniu

Róża Nowak

40

Brączkowska Weronika

83

Zespół Szkół nr 15 w Toruniu

Róża Nowak

41

Wernerowicz Bartłomiej

91

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Halina Zubrycka

42

Tołpa Jakub

85

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Andrzej Sobieszczyk

43

Rozynkowska Ewa

85

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Halina Zubrycka

44

Włoczewski Szymon

78

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Andrzej Sobieszczyk

45

Lewandowski Maciej

77

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Halina Zubrycka

46

Durmowicz Anna

70

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Andrzej Sobieszczyk

47

Pyrek Aleksandra

69

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Andrzej Sobieszczyk

48

Zalewa Magdalena

68

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Halina Zubrycka

49

Wołk Arkadiusz

67

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Andrzej Sobieszczyk

50

Zielińska Urszula

66

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Andrzej Sobieszczyk

51

Moroz Maciej

65

Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Halina Zubrycka

52

Wiśniewska Olga

88

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Ewa Wiśniewska

53

Pleskot Magdalena

69

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Elżbieta Burzyńska

54

Wysocka Aleksandra

88

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Ewa Wiśniewska

55

Kalitowska Justyna

71

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Elżbieta Burzyńska

56

Bartold Weronika

76

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Elżbieta Burzyńska

57

Więcławski Paweł

69

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Elżbieta Burzyńska

58

Smyczyński Konrad

74

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Elżbieta Burzyńska

59

Kick Klaudia

78

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Elżbieta Burzyńska

60

Sulecka Wiktoria

76

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Elżbieta Burzyńska

61

Lewandowska Oliwia

77

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Ewa Wiśniewska

62

Kowalska Julia

76

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Ewa Wiśniewska

63

Piontkowska Wiktoria

81

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Ewa Wiśniewska

64

Jasiniecki Dominik

68

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Ewa Wiśniewska

65

Kowalska Maria

82

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Ewa Wiśniewska

66

Jarzemski Mateusz

68

Gimnazjum nr 1 w Chełmży

Ewa Wiśniewska

67

Gronkowska Joanna

72

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu

Ilona Cichoń

 

 Zestawienie wyników:

 

W 1 etapie wzięło udział  8 szkół, w tym 168 osób.

 

 

 

  1. Szkoła(nazwa) Gimnazjum im. J. Korczaka w Łubiance, wzięło udział 1 osoba.

  2. Szkoła(nazwa) ZS, Gimnazjum w Górsku , wzięło udział 88 osób.

  3. Szkoła(nazwa) ,  Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie , wzięło udział 19 osób.

  4. Szkoła(nazwa) , Gimnazjum nr 3 w Toruniu, wzięło udział 8 osób.

  5. Szkoła(nazwa) , Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu, wzięło udział 28 osób.

  6. Szkoła(nazwa), Gimnazjum nr 1 w Chełmży, wzięło udział 19 osób.

  7. Szkoła(nazwa), Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu, wzięło udział 2 osób.

  8. Szkoła(nazwa),  ZS nr 15 w Toruniu, wzięło udział 3 osoby.

 

 

 

Rejon nr 3 we Włocławku

 

Przewodnicząca Komisji Małgorzata Kowalczyk-Przybytek

 

Udział wzięło 6 szkół, w tym 30 uczniów.

 

 Do 2 etapu zakwalifikowało się 6 szkół, w tym 14 osób.

 

Zakwalifikowani do 2 etapu: 

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

PUNKTY

SZKOŁA

OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA

 

1

Jabłońska Joanna

89

Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów we Włocławku

Joanna Chełminiak-Kapelińska

 

2

Złotowski Mateusz

80

Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów we Włocławku

Joanna Chełminiak-Kapelińska

 

3

Chrzanowski Dominik

76

Zespół Szkół nr 9 Gimnazjum nr 3 we Włocławku

Barbara Miler

 

4

Sendal Adrian

72

Gimnazjum nr 2 im. ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławku

s. Alicja Turska

 

5

Pradun Oliwia

71

Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów we Włocławku

Joanna Chełminiak-Kapelińska

 

6

Balcerak Małgorzata

69

Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kuj.

Ewelina Agacka

 

7

Chmielewska Lena

68

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku

Ks. Łukasz Sztylka

 

8

Grajewska Karolina

68

Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kuj.

Ewelina Agacka

 

9

Mirecka Sandra

68

Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku

Arleta Górczyńska

10

Misterska Iwona

68

Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kuj.

Ewelina Agacka

 

11

Makowski Dominik

67

Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku

Arleta Górczyńska

12

Pawłowski Dominik

67

Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kuj.

 

 

Ewelina Agacka

 

13

Bruch Patrycja

65

Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku

Arleta Górczyńska

14

Pawłowska Sylwia

65

Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku

Arleta Górczyńska

 

Zestawienie wyników: 

 

W 1 etapie wzięło udział  ……….. szkół, w tym ……………… osób.

 

 

 

  1. Szkoła(nazwa) Zespół Szkół Integracyjnych im. Szarych Szeregów we Włocławku, wzięło udział 5 osób.

  2. Szkoła(nazwa) Zespół Szkół nr 9 Gimnazjum nr 3 we Włocławku , wzięły udział 2 osoby.

  3. Szkoła(nazwa) Gimnazjum nr 2 im. ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławku , wzięło udział 6 osób.

  4. Szkoła(nazwa) Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kuj. , wzięło udział 8 osób.

  5. Szkoła(nazwa) Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku , wzięło udział 8 osób.

  6. Szkoła(nazwa) Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku , wzięło udział 1 osoba.

     

     

    Rejon nr4  Grudziądzu

    Przewodniczącego Komisji Dorota Andrzejeweska

     

    Udział wzięło  4 szkół, w tym 37 uczniów.

     

    Do 2 etapu zakwalifikowało się 4 szkół, w tym  14 osób.

     Zakwalifikowani do 2 etapu:

     

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

    PUNKTY

    SZKOŁA

    OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA

    1

    Jabłoński Krzysztof

    70

    Zespół Szkół w Zieleniu

    Bobińska Grażyna

    2

    Krzemień Oliwia

    68

    Zespół Szkół w Zieleniu

    Bobińska Grażyna

    3

    Maślińska Paulina

    70

    Zespół Szkół w Zieleniu

    Bobińska Grażyna

    4

    Meka Daria

    67

    Zespół Szkół w Zieleniu

    Bobińska Grażyna

    5

    Saucha Mateusz Michał

    70

    Zespół szkół w Grucie

    Ks. Pankowiec Kamil

    6

    Szlas Marlena Monika

    67

    Zespół szkół w Grucie

    Ks. Pankowiec Kamil

    7

    Jutrzenka Mateusz Mariusz

    74

    Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu

    Nowak Aleksandra

    8

    Kluk Sara Monika

    69

    Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu

    Gurajdowski Arkadiusz

    9

    Kończyna Igor Borys

    65

    Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu

    Jabłońska Aleksandra

    10

    Kowalski Szymon

    78

    Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego

    s. Joanna Kamińska

    11

    Kosela Emilia

    68

    Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego

    s. Joanna Kamińska

    12

    Zajączkowska Klaudia

    72

    Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego

    Tomaszewski Tomasz

    13

    Śliwa Julia

    75

    Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego

    Matuszewski Piotr

    14

     

    75

    Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego

    Matuszewski Piotr

    15

     

     

     

     

    16

     

     

     

     

    17

     

     

     

     

    18

     

     

     

     

    19

     

     

     

     

    20

     

     

     

     

    21

     

     

     

     

    22

     

     

     

     

    23

     

     

     

     

    24

     

     

     

     

    25

     

     

     

     

    26

     

     

     

     

    27

     

     

     

     

    28

     

     

     

     

     

     

     

    Zestawienie wyników:

     

    W 1 etapie wzięło udział  4 szkoły , w tym  37 osób.

     

     

     

    1.  Zespół Szkół w Zieleniu , wzięło udział   4  osoby

    2.  Zespół szkół w Grucie, wzięło udział 12 osób.

    3.  Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu, wzięło udział 4  osoby.

    4.  Gimnazjum nr 1 Wąbrzeźno im. Ks. Kard. Wyszyńskiego, wzięło udział 16 osób.

     

    Rejon nr 5 (powiaty: brodnicki, rypiński, golubsko-dobrzyński)

    w Zespole Szkół Miejskich, ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

                                                        

    Imię i nazwisko Przewodniczącego Komisji: ANETA GABRYELCZYK

     Udział wzięły: 3 szkoły, w tym: 82 uczniów (7+43 +32).

     Do 2 etapu zakwalifikowały się 3 szkoły, w tym: 36 osób (6+7+23)

     

    Zakwalifikowani do 2 etapu:

    LP

    NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

    PUNKTY

    SZKOŁA

     

    OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA

    1

    Strzelecka Weronika

    81

    Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

                         ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

    Monika Aleksandra Dąbrowska

    2

    Chodorowska Martyna Magda

     

    76

    Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

     

    ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

     

    Monika Aleksandra Dąbrowska

    3

    GołębiewskaDaria

     

    78

    Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

     

    ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

     

    Monika Aleksandra Dąbrowska

    4

    Rudnik Marcelina

     

    75

    Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

     

    ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

     

    Monika Aleksandra Dąbrowska

    5

    FigurskaRoksana

     

    67

    Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

     

    ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

     

    Monika Aleksandra Dąbrowska

    6

    Gorlik Sylwia

     

    65

    Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

     

    ul. Słoneczna 2, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

     

    Monika Aleksandra Dąbrowska

    7

    Zygmunt Wiktoria

     

    78

    Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

    ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

    o. Oskar Lewandowski

     

    8

    Jajkowski  Kamil

     

    78

    Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

    ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

    Hanna Kinal

    9

    Zwierzchlewski Mikołaj

     

    74

    Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

    ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

    Hanna Kinal

    10

    Bieńkowska Julita

     

    72

    Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

    ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

    Hanna Kinal

    11

    Maćkowski Mateusz

     

    66

    Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

    ul. Wiejska 6  87-300 Brodnica

    Hanna Kinal

    12

    Zdanowska Natalia

     

    66

    Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

    ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

    Hanna Kinal

    13

    Weis Marek

    65

    Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy

    ul. Wiejska 6,  87-300 Brodnica

    Hanna Kinal

    14

    Wróblik Patrycja

    92

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

    s. Renata Kujawska

     

    15

    Golus Mikołaj

    83

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    16

    Milarski Jakub

    82

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    17

    Dreśliński Mikołaj

    79

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

    s. Renata Kujawska

     

     

    18

    Tęgowski Konrad

    79

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    19

    Piotrowska Natalia

    77

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    20

    Wojewódzka Lidia

    76

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    21

    Rogórz Daria Maria

    76

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    22

    Zimnicki Krzysztof

    76

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    23

    Becmer Maciej

    75

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    24

    Wilczyński Kacper

    74

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

    s. Renata Kujawska

     

    25

    Sadkowska Nadia

    74

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

    s. Renata Kujawska

     

    26

    Kuczkowska Magdalena

    72

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    27

    Niedbalska Kinga

    71

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    28

    Dobiesz Kamil

    70

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    29

    Siudowska Monika

    70

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    30

    Grodek Cezary

    69

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

    s. Renata Kujawska

     

    31

    Grochowalski Sebastian

    68

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    32

    Kozłowski Paweł

    67

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    33

    Wolak Agnieszka

    66

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

    s. Renata Kujawska

     

    34

    Pilarski Jakub

    66

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    35

    Nicpoń Konrad

    65

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

    36

    Kozłowska Sylwia

    65

    Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

    w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie

    ul. Sportowa 24, 87-500 Rypin

     

    s. Renata Kujawska

     

     

    Zestawienie wyników:

    W 1 etapie wzięło udział 3 szkoły, w tym  82 osoby.

     

    1. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim, wzięło udział 7 osób. 

    2. Gimnazjum Nr 1  im. Władysława Jagiełły w Brodnicy, wzięło udział 43 osób. 

    3. Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie, wzięło udział 32 osób

       Łącznie: 82 osoby wzięły udział w etapie szkolnym, 36 przeszło do etapu rejonowego.

     

 Rejon nr 6  w Inowrocławiu  (powiaty: inowrocławski, mogileński, żniński)

Przewodnicząca Komisji Iwona Rostankowska

 

Udział wzięło 3 szkoły, w tym 33  uczniów.

 

Do 2 etapu zakwalifikowało się 3 szkoły,  w tym 19 osób.

 

Zakwalifikowani do 2 etapu:

 

LP

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

PUNKTY

SZKOŁA

OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA

1

Wojtaś Julian

67

Zespół Szkół Katolickich im. bł. ks. Władysława Demskiego

Katarzyna Jóźwik

2

Nowak Wojciech

88

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

3

Kryszak Patrycja

86

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

4

Sitek Justyna

81

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

5

Stawicki Amadeusz

81

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

6

Gereluk Alicja

79

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

7

Mielcarek Krzysztof

78

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

8

Kuczora Gloria

76

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

9

Mielcarek Norbert

76

ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Krzysztof Walczak

10

Ratajczak Jakub

80

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

11

SzafirskaDorota

80

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

12

Lewandowska Katarzyna

74

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

13

Klimczuk Kamila

71

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

14

Domalska Patrycja

69

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

15

Kwiatkowska Michalina

69

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

16

Szczupak Dominika

66

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

17

Machtyl Katarzyna

65

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

18

GłowackaKarolina

68

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

19

Mikołajczak Oliwia

70

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy

Aleksandra Włosińska

20

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja dla wszystkich dyrektorów szkół (Gimnazja) w województwie kujawsko-pomorskim oraz do Przewodniczących Komisji Szkolnych Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach. W systemie PIKO Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy został umieszczony zestaw Pytań do pierwszego etapu tegorocznego Konkursu. Szczegóły na oficjalnej stronie Kuratorium Oświaty oraz Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku, a także na fb CEM.
Życzę sukcesów i ciepło pozdrawiam, a uczniów zachęcam do wzięcia udziału.

Osoby zainteresowane literaturą do tegorocznego konkursu w wersji elektronicznej proszeni są o przesłanie maila z informacją na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub do Przewodniczących Komisji Rejonowych.

Literatura jest bezpłatna!

Dostępne sa 3 pozycje:

1. Pamiętnik

2. W. Rozynkowski- Ks. Frelichowski, przyczynek do charakterystyki

3. W. Rozynkowski, Radosnym Panie!

 

 


Wojewódzki konkurs interdyscyplinarny z serii „Regionalnych Olimpiad Wiedzy o Wielkich Polakach” - Błogosławiony Stefan Wincenty Frelichowski na tle historii Kościoła i skautingu w Polsce w latach 1913 – 1945 od etapu szkolnego do jego zakończenia na terenie województwa organizuje Centrum Edukac...ji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku.
Współorganizatorami konkursu są: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Sanktuarium Diecezjalne Bł. Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego w Toruniu (Ks. Prałat Józef Nowakowski), Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku, Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu.

WYKAZ OBOWIĄZUJĄCEJ LITERATURY NA ETAPIE SZKOLNYM, REJONOWYM I WOJEWÓDZKIM

1. Podręczniki, zeszyty ćwiczeń, atlasy dopuszczone do użytku szkolnego, przeznaczone do kształcenia ogólnego uwzględniające podstawę programową określoną w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół z HISTORII, GEOGRAFII i RELIGII w zakresie merytorycznym dotyczącym życia i działalności bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego na tle historii Kościoła i skautingu w Polsce w latach 1913-1945.
Dodatkowo na:

2. ETAP SZKOLNY: Waldemar Rozynkowski, Radosnym Panie! O bł. Ks. Stefanie Wincentym Frelichowskim, Toruńskie Wydawnictwo Diecezjalne, Toruń 2004.

3. ETAP REJONOWY: Krystyna Podlaszewska, Sługa Boży ks. Stefan Wincenty Frelichowski (1913-1945), Toruń 1998
Waldemar Rozynkowski, Ks. Stefan Wincenty Frelichowski – przyczynek do charakterystyki życia wewnętrznego błogosławionego, w: 20 lat Diecezji Toruńskiej. Kościół w służbie Bogu
i człowiekowi, pod red. ks. D. Zagórskiego i s. K. Ż. Sztylc, Pelplin 2012, s. 181-218.
4. ETAP WOJEWÓDZKI: Robert Zadura, Błogosławiony ks. Stefan Wincenty Frelichowski (1913-1945), Toruń 2006,
Błogosławiony ks. Stefan Wincenty Frelichowski. Pamiętnik, red. W. Miszewski, J. Grodzicka,
W. Rozynkowski, D. Żurański, Toruńskie Wydawnictwo Diecezjalne, Toruń 2003, ss. 166 (także późniejsze wydania).

 

Uwaga! Wstępna propozycja dat Konkursu o Wielkich Polakach

ETAP TERMIN GODZINA FORMA MIEJSCE
etap I – szkolny 4 grudnia 2014 (czwartek) - szkoła uczestnika, 12:00 pisemny (60 minut)


etap II – rejonowy 5 lutego 2015
(czwartek) 12:00 pisemny (90 minut) w rejonach według załącznika nr 1 do niniejszego regulaminu

etap III - wojewódzki...
5 marca 2015
(czwartek) 12.00 pisemny (90 minut) Urząd Marszałkowski Woj. Kujawsko-Pomorskiego, Plac Teatralny 2, 87 – 100 Toruń

Gala wręczenia nagród 19 marca 2015 (czwartek) 12.00
Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. J. Popiełuszki, ul. ks. Markiewicza 10, 87-134 Górsk, Aula główna
 
Uwaga!!!
Informacja dla uczestników konkursu wiedzy o Wielkich Polakach i opiekunów.
W tym roku literatura w 80% będzie dostępna w wersji elektronicznej.
Mamy już cały Regulamin, daty, godziny, załączniki..., ale musi on być zatwierdzony przez wszystkich współorganizatorów, dlatego musimy zaczekać na oficjalne ogłoszenie jeszcze kilka tygodni.
W toku załatwiania jest jeszcze Patronat honorowy, medialny itd...

Gratuluję tym, co wygrali 3 pielgrzymki 9 dniowe do Rzymu oraz 10 rowerów i wiele innych atrakcyjnych nagród, a przede wszystkich laureatom i finalistom oraz ich rodzicom i opiekunom. Za kilka tygodni wyruszają w 9 dniową pielgrzymkę...
 

 

 

 

1% dla Centrum Edukacji Młodzieży

 

im. ks. Jerzego Popiełuszki

 

KRS 0000 456207
Nr konta 48 1240 1444 1111 0010 5701 6468
      

 

Zachęcamy do pomocy przez odpisanie 1 procent od podatku dla Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już przekazali swój dar.

 

Bóg zapłać!

 

 

 

Ojciec Generał nie może przybyć na Galę rozdania Dyplomów, więc napisał do wszystkich uczestników wiele ciepłych słów:

Quis ut Deus!                                                              Paragwaj, 01 kwietnia 2014 roku

 

Czcigodny Ksiądz Dr Paweł Nowogórski

Uczestnicy Gali rozdania Dyplomów i Nagród za konkurs o Wielkich Polakach

 >     Na ręce Księdza składam podziękowanie wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację II olimpiady o Wielkich Polakach. W tym roku pochyliliscie się nad piękną postacią błogosławionego Jana Pawła II i bł. Męczennika Jerzego Popiełuszko. Wielcy Polacy i piękne wzory heroicznej wiary, miłości do Boga, ludzi i ojczyzny.

    Dziękuje młodzieży, która wzięła udział w II Olimpiadzie o Wielkich Polakach. Wasze uczestnictwo świadczy, ze kochacie Ojczyznę, Boga i ludzi, którzy swoim życiem dawali świadectwo jaką wartością dla nich jest Bóg - Honor - Ojczyzna.

    Laureatom tegorocznego konkursu gratuluje wiedzy jaką wykazali podczas olimpiady.

    Wszystkich organizatorów i uczestników Olimpiady o Wielkich Polakach powierzam szczególnej opiece bł. Jana Pawła II i bł. Jerzego Popiełuszki.

    Z serca was błogosławię w imię Jezusa Chrystusa

 Ks. Kazimierz Radzik

Przełożony Generalny CSMA

  

Program Gali rozdania Dyplomów i Podziękowań (3 kwiecień 2014 godz. 14.00 w Centrum Dialogu w Toruniu)

 

- Część artystyczna

 

- Powitanie gości

 

- Prezentacja multimedialna

 

- Wręczenie Dyplomów, Podziękowań i Nagród

 

- Poczęstunek w formie szwedzkiego stołu

 

Z A P R A S Z A M Y

 

 

W Urzędzie Marszałkowskim odbył się finał Konkursu.

 logo_RPO_glowne.jpg

Poniżej wstępne wyniki z 3 etapu – finału Konkursu o Wielkich Polakach.

 

Wyniki uprawomocnią się 28 marca 2014 roku po godzinie 24.00.

 

Lp

Miejsce

 Nazwisko i imię

Punkty

Status

Uwagi

 

1

1

Błeszyński Paweł

92,5

Laureat

Pielgrzymka

2

2

Boike Paweł

87

Laureat

Pielgrzymka

3

3

Daroszewski Paweł

85

Laureat

Pielgrzymka

4

4

Stasiak Dominik

82

Laureat

Rower

5

5

Aleksander Alfons Peszka

79,5

Laureat

Rower

6

6

Pawlak Michał

76,5

Laureat

Rower

7

7

Matelski Miłosz

76

Laureat

Rower

8

8

Sadowski Kacper

75,5

Laureat

Rower

9

9

Rumińska Oliwia

75

Laureat

Rower

10

10

Szmelter Marta

74

Finalista

Rower

11

11

Becmer Magdalena

73,5

Finalista

Album i inne

12

12

Rojek Anna

73

Finalista

Album i inne

13

12

Rybak Alicja

73

Finalista

Album i inne

14

13

Krawczyk Szymon

72,5

Finalista

Album i inne

15

14

Kośmider Anna Bogusława

72

Finalista

Album i inne

16

15

Jaszak Katarzyna

71,5

Finalista

Album i inne

17

16

Więckowska Weronika

71

Finalista

Album i inne

18

17

Lewandowski Daniel

70

Finalista

Album i inne

19

18

Sieradzki Szymon

66

Finalista

Album i inne

20

19

Kaźmierski Przemysław

64,5

Finalista

Album i inne

21

19

Romanowska Olga

64,5

Finalista

Album i inne

22

20

Stypczyńska Martyna  Maria

59

Finalista

Album i inne

23

20

Dworek Joanna

59

Finalista

Album i inne

24

21

Cabaj Ewelina

54

Finalista

Album i inne

25

22

Sienkiewicz Agnieszka

48

Finalista

Album i inne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo w tym roku wszyscy zostali finalistami, a w śród nich jest także aż 9 laureatów. Przypominamy, że aby zostać finalistą należało zdobyć minimum 45 punktów, a laureatem minimum 75 punktów. Dodatkowo przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, jak pielgrzymki 9-cio dniowe, rowery i albumy. Każdy otrzyma Dyplom oraz zaświadczenie laureata lub finalisty!

 

GRATULACJE i podziękowania opiekunom, rodzicom i Komisjom.

 

 

 

 

        Finał - 3 etap odbędzie się 27 marca 2014 roku o godzinie 12.00 w Urzędzie Marszałkowskim wg Regulaminu.

 

A oto 3 pierwsze nagrody - program pielgrzymki

        Natomiast Gala rozdania Nagród, Dyplomów i Podziękowań Uczestnikom i Osobom zaangażowanym w organizację będzie miała miejsce 3 kwietnia 2014 roku o godzinie 14.00 w Centrum Dialogu im. bł. Jana Pawła II przy Placu bł. Stefana W. Frelichowskiego 1 w Toruniu.

       Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników, którzy zakwalifikowali się do finału, ich opiekunów i dyrektorów szkół.

          Prosimy, aby wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie poczuli się oficjalnie zaproszeni i w imieniu Organizatorów i swoim zaprosili swoich dyrektorów. Osobne zaproszenia dla dyrektorów szkół prześlą Przewodniczący poszczególnych komisji regionalnych. O zaproszeniu na Galę rozdania nagród przypomnimy jeszcze Opiekunom i uczestnikom w czasie finału 27 marca 2014 roku.

      Gratulujemy wszystkim finalistom, zapraszamy i gratulujemy pięknych przebiegów rozdania nagród za 2 etap w poszczególnych regionach Przewodniczącym i wszystkim zaangażowanym. :)

 

Konkurs 2013/2014

Dziś (24.02.2014) po godz. 21.00 zostaną podane wyniki wstępne z 2 etapu konkursu. Podkreślam, że są to wstępne wyniki i musza się jeszcze uprawomocnić według Regulaminu! Gratulujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom. Test należał raczej do trudnych, ale okazało się, że młodzież bardzo dobrze przygotowała się. Nie ma tu przegranych, ponieważ wszyscy już wzięli udział w wyższym etapie (2) i zasługują na wielkie uznanie, a niektórzy awansowali do finału. Ci ostatni będą mieli okazje pisać kolejny test.

Wyniki w zestawieniu.

        Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom!

Pod linkiem Rejony 1-6 znajduje się wstępna lista z wynikami

Uwaga! to są wstępne wyniki! Podajemy tylko tabelę zbiorczą.

Udział w 2 etapie wzięło 161 osób.

Uwaga - to są wstępne wyniki!  

REJONY

WZIĘŁO   UDZIAŁ

90   PUNKTÓW I WIĘCEJ

REJON   NR 1

39

6

REJON   NR 2

67

5

REJON   NR 3

9

2

REJON   NR 4

19

3

REJON   NR 5

10

1

REJON   NR 6

17

8

RAZEM

161

25

 

(czyli ponad 15% uczniów wstępnie przekroczyło próg etapu rejonowego. Gratulacje!!!). Więcej o 5% niż w zeszłym roku (10%)

  CoolPod linkiem Rejony 1-6 znajduje się wstępna lista z wynikami

        Dziękujemy serdecznie Przewodniczącym komisji rejonowych wraz z członkami (w 6 rejonach) za przeprowadzenie 2 etapu oraz za wręczenie Dyplomów za udział uczestnikom oraz Podziękowań za przygotowanie i współorganizację. Wstępne wyniki zostaną opublikowane po 2 dniach roboczych na naszej stronie internetowej, a następnie po 2 tygodniach uprawomocnione zgodnie z Regulaminem. Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom przygotowująch uczniów, a także Komisjom rejonowym.Smile

20 lutego o godzinie 12.00 odbędzie się 2 etap konkursu w Rejonach.

Do 2 etapu awansowało 161 osób. Gratulujemy wszystkim, którzy awansowali, a także wszystkim Opiekunom. Szczegóły w Regulaminie i w informacjach przy 2 etapie.

 

        29 stycznie o godzinie 10 w nowej świetlicy w Górsku przy Centrum Edukacji Młodzieży odbędzie się spotkanie organizacyjne (robocze) dotyczące konkursu o Wielkich Polakach.

 

Na powyższe spotkanie zapraszamy Przewodniczących Komisji Rejonowych i wszystkich zaangażowanych w organizację 2 i 3 etapu - finału konkursu.

 

Podane są wyniki z przebiegu 1 etapu konkursu o Wielkich Polakach i osoby, które zakwalifikowały się do etapu 2. Gratulujemy. Do etapu 2 przeszły aż 152 osoby!!!

 

    W tym roku do etapu 2 zakwalifikowało się o 10 osób więcej niż w zeszłym roku szkolnym 2012/2013. Gratulacje!!!

 

           Składamy serdeczne podziękowania wszystkim organizatorom, nauczycielom i dyrektorom szkół za przeprowadzenie 1 etapu naszego konkursu o Wielkich Polakach. Napływają powoli wyniki, w ciągu 7 dni należy je dostarczyć do Przewodniczących swoich Regionów. Następnie umieścimy je na naszej stronie.

 

      Z tymczasowych obliczeń wynika, że w tym roku podobnie , jak w zeszłym, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. W niektórych Rejonach udział wzięło więcej uczestników, niż w zeszłym.

 

 

Kolejne informacje będą podawane na bieżąco.

 

Dziękujemy... :)

 

 

Po zgłoszeniu wyników umieścimy na naszej stronie internetowej wyniki 1 etapu oraz nawy szkół, które wzięły udział w konkursie.

 

Uczestnikom Konkursu życzymy sukcesów, a przygotowującym dobrych rezultatów :)

 

 

 

 Dzięki Wydawnictwu Edycji Świętego Pawła dla celów naszego konkursu została udostępniona pozycja z naszej literatury w wersji elektronicznej: Milena Kindziuk, Świadek prawdy, Warszawa 2010, ks. Jerzy Popiełuszko.

 

Każdy, kto zwróci się o tę pozycję na poniższy adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz do wszystkich 6 odpowiedzialnych w rejonach (adresy email w Regulaminie) otrzyma ją bezpłatnie.

 

Będzie dostępna również do pobrania na naszej stronie

 

 

 

Poniżej podaję link do Konkursu Wiedzy o Wielkich Polakach w roku szkolnym 2013/2014.

 

http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?menu=1&item=2300&page=4075

 

Znajduje się na stronie głównej konkursów, pod linkiem: Konkursy i olimpiady/pod patronatem Kuratora, tytuł: REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO O WIELKICH POLAKACH

 

  Składamy serdeczne podziękowania wszystkim organizatorom, nauczycielom i dyrektorom szkół za przeprowadzenie 1 etapu naszego konkursu o Wielkich Polakach. Napływają powoli wyniki, w ciągu 7 dni należy je dostarczyć do Przewodniczących swoich Regionów. Następnie umieścimy je na naszej stronie.

Z tymczasowych obliczeń wynika, że w tym roku podobnie , jak w zeszłym, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. W niektórych Rejonach udział wzięło więcej uczestników, niż w zeszłym.

Kolejne informacje będą podawane na bieżąco.

Dziękujemy... :)

12 grudnia o godz. 12 pierwszy etap konkursu o Wielkich Polakach.

 

Zgłoszenie kierujemy drogą mailową do Przewodniczących swojego Regionu.

 

Po zgłoszeniu wyników umieścimy na naszej stronie internetowej wyniki 1 etapu oraz nawy szkół, które wzięły udział w konkursie.

 

Uczestnikom Konkursu życzymy sukcesów, a przygotowującym dobrych rezultatów pracy :)

 

 

Wojewódzki konkurs interdyscyplinarny z serii „Regionalnych Olimpiad Wiedzy o Wielkich Polakach” - Życie i działalność Jana Pawła II i księdza Jerzego Popiełuszki oraz rolaKościoła w Polsce w latach 1920 – 2011

 

24.06.2013. Miło mi poinformować wszystkich, że kolejna edycja "Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy o Wielkich Polakach" będzie obejmowała 2 Wielkich Polaków - Błogosławionych: Papieża Jana Pawła II (15 lat od wizyty w naszym województwie) oraz ks. Jerzego Popiełuszkę (30 rocznica uprowadzenie na terenie naszego województwa). Bliższe informacje zostaną podane po wszelkich uzgodnieniach z zainteresowanymi instytucjami.

14 marca 2013 roku w sali CSW w Toruniu nastąpiło wręczenie Dyplomów, Podziękowań i nagród uczestnikom konkursu i ich opiekunom z udziałem znakomitych Gości. Poniżej kilka zdjęć, których autorem jest Witold Broda/freepress.pl . W późniejszym czasie zostanie utworzona osobna Galeria. 

 

14 marca o godzinie 14 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu nastąpi wręczenie Dyplomów, Podziękowań i nagród dla uczestników Wijewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego o Wielkich Polakacj "Mikołaj Kopernik i jego epoka". Poniżej podajemy niektóre z nagród:

Nagrody:

LP

Nazwisko i   imię

Punkty

Nagrody

 

1

Boike   Paweł

90

Pielgrzymka do Rzymu i innych miast we Włoszech – 9   dni (bilet) oraz album, dyplom i zaświadczenie laureata

 

2

Janiszewski   Jan Jakub

90

Pielgrzymka do Rzymu i innych miast we Włoszech – 9   dni  (bilet) oraz album, dyplom i zaświadczenie   laureata

 

3

Tołpa Krzysztof

83

Pielgrzymka do Rzymu i innych miast we Włoszech – 9   dni  (bilet) oraz album, dyplom i zaświadczenie   laureata

 

4

Jeziński   Mateusz Marek

80

Rower (kolorze   czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium   18 cali, ,tylni widelec na wachaczu stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt   shimano  Altus-przerzutka tył, manetki   obrotowe indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy   prowhell-3 rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni   amortyzowany dwupółkowy, album, dyplom i zaświadczenie laureata

 

5

Lewandowska   Julia

80

Rower (kolorze czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO   firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium 18 cali, ,tylni widelec na wachaczu   stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt shimano  Altus-przerzutka tył, manetki obrotowe   indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy prowhell-3   rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni amortyzowany   dwupółkowy, album,   dyplom i zaświadczenie laureata

 

6

Herdzin Krzysztof Damian

78

Rower (kolorze czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO   firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium 18 cali, ,tylni widelec na wachaczu   stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt shimano  Altus-przerzutka tył, manetki obrotowe   indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy prowhell-3   rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni amortyzowany   dwupółkowy, 2 pozycje   książkowe, dyplom i zaświadczenie laureata

 

7

Sikorski   Wojciech

78

Rower (kolorze czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO   firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium 18 cali, ,tylni widelec na wachaczu   stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt shimano  Altus-przerzutka tył, manetki obrotowe   indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy prowhell-3   rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni amortyzowany   dwupółkowy, dyplom   i zaświadczenie laureata

 

8

Gradowski   Jakub

77

Rower (kolorze czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO   firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium 18 cali, ,tylni widelec na wachaczu   stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt shimano  Altus-przerzutka tył, manetki obrotowe   indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy prowhell-3   rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni amortyzowany   dwupółkowy, dyplom   i zaświadczenie laureata

 

9

Walasik   Klaudia

77

Rower (kolorze czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO   firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium 18 cali, ,tylni widelec na wachaczu   stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt shimano  Altus-przerzutka tył, manetki obrotowe   indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy prowhell-3   rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni amortyzowany   dwupółkowy, dyplom   i zaświadczenie laureata

 

10

Błeszyński   Paweł Jacek

76

Rower (kolorze czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO   firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium 18 cali, ,tylni widelec na wachaczu   stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt shimano  Altus-przerzutka tył, manetki obrotowe   indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy prowhell-3   rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni amortyzowany   dwupółkowy, dyplom   i zaświadczenie laureata

 

11

Piotrowska   Paulina

75

Rower (kolorze czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO   firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium 18 cali, ,tylni widelec na wachaczu   stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt shimano  Altus-przerzutka tył, manetki obrotowe   indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy prowhell-3   rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni amortyzowany   dwupółkowy, dyplom   i zaświadczenie laureata

 

12

Kostrzewski   Mateusz

72

Rower (kolorze czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO   firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium 18 cali, ,tylni widelec na wachaczu   stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt shimano  Altus-przerzutka tył, manetki obrotowe   indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy prowhell-3   rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni amortyzowany   dwupółkowy, dyplom   i zaświadczenie finalisty

 

13

Jaskulski   Rafał

71

Rower (kolorze czarnym metalicznym i białym CADEX-ENDURO   firmy ZASADA ROWERY-rama aluminium 18 cali, ,tylni widelec na wachaczu   stalowy, koła dwukomorowe stożkowe, osprzęt shimano  Altus-przerzutka tył, manetki obrotowe   indeksowane Shimono ,przerzutka przód Shimono ,mechanizm korbowy prowhell-3   rzędowy, suport, wkład na łożyskach maszynowych, widelec przedni amortyzowany   dwupółkowy, dyplom   i zaświadczenie finalisty

 

14

Szymański   Sebastian

70

Radioodtwarzacz HYUNDAI   TRC 512 AU3FR, czerwono-czarny,   niebieski podświetlany wyświetlacz, Port   USB, CD MP3, Gwarancja: 24   miesiące album, dyplom i zaświadczenie finalisty

 

15

Krystek   Maria

69

Radioodtwarzacz HYUNDAI   TRC 512 AU3FR, czerwono-czarny,   niebieski podświetlany wyświetlacz, Port   USB, CD MP3, Gwarancja: 24   miesiące album, dyplom i zaświadczenie finalisty

 

16

Różewicz   Julian

64

Radioodtwarzacz HYUNDAI   TRC 512 AU3FR, czerwono-czarny,   niebieski podświetlany wyświetlacz, Port   USB, CD MP3, Gwarancja: 24   miesiące album, dyplom i zaświadczenie finalisty

 

 

11.03.2013. Dzię uprawomocniły sie wyniki z 3 etapu wojewódzkiego. Gratulujemy wszystkim laureatom i finalistom! :)

Finał Wojewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach

„MIKOŁAJ KOPERNIK I JEGO EPOKA” 

W dniu 4 marca 2013 roku w Sali sesyjnej sejmiku Województwa Kujawsko–Pomorskiego odbył się finałowy III etap Wojewódzkiego konkursu interdscyplinarnego z serii Regionalnych Olimpiad Wiedzy o Wielkich Polakach – „MIKOŁAJ KOPERNIK I JEGO EPOKA”. W finale wzięło udział 16 uczniów.  Po sprawdzeniu prac Komisja przyznała  laureatom dwa pierwsze miejsca, które zdobyli:  Paweł Boike z Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu oraz Jan Jakub Janiszewski z Gimnazjum Akademickiego UMK w Toruniu. Drugie miejsce zajął Krzysztof Tołpa również z Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu.

Ponadto laureatami zostali: Paweł Jacek Błeszyński z Gimnazjum nr 3 w Toruniu, Jakub Gradowski z Gimnazjum w Lubiczu, Mateusz Marek Jeziński z Gimnazjum Akademickie UMK w Toruniu, Herdzin Krzysztof z Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu, Julia Lewandowska z Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie, Paulina Piotrowska z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim, Wojciech Sikorski z Gimnazjum Akademickie UMK w Toruniu, Klaudia Walasik z Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie. Uroczyste wręczenie nagród w obecności członków komisji i zaproszonych gości nastąpi 14 marca 2013 roku o godz. 14:00 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. 

Przemysław Przybylski, Przewodniczący wojewódzkiej komisji

 

Dziś (4 marca 2013 roku) odbł się 3 etap konkursu. Szczegółowe wyniki znajduja się w III etapie. Poniżej publikujemy wstępne wyniki:

Zajęte miejsca

LP

Nazwisko i   imię

Miejsce

Szkoła

Osoba   przygotowująca

1

Boike   Paweł

1

Gimnazjum Tow. Salezjańskiego w Toruniu

Zubrycka Halina

2

Janiszewski   Jan Jakub

1

Gimnazjum Akademickie UMK w Toruniu

Zaklikiewicz Anna

3

Tołpa   Krzysztof

2

Gimnazjum Tow. Salezjańskiego w Toruniu

Zubrycka Halina

4

Jeziński   Mateusz Marek

3

Gimnazjum Akademickie UMK w Toruniu

Zaklikiewicz Anna

5

Lewandowska   Julia

3

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie

Eznarska Maria

6

Herdzin   Krzysztof

4

Gimnazjum Tow. Salezjańskiego w Toruniu

Zubrycka Halina

7

Sikorski   Wojciech

4

Gimnazjum Akademickie UMK w Toruniu

Zaklikiewicz Anna

8

Gradowski   Jakub

5

Gimnazjum w Lubiczu

Kordowska Mariola

9

Walasik   Klaudia

5

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie

Eznarska Maria

10

Błeszyński   Paweł Jacek

6

Gimnazjum nr 3 w Toruniu

Pawłowska Maria Chechłowska Mariola

11

Piotrowska   Paulina

7

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie   Pomorskim

Rzepka Ewa

12

Kostrzewski   Mateusz

 

Gimnazjum nr 1 w Szubinie

Posadzy Marlena

13

Jaskulski   Rafał

 

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie   Pomorskim

Rzepka Ewa

14

Szymański   Sebastian

 

Gimnazjum nr 1 Kruszwica

Włosińska Aleksandra

15

Krystek   Maria

 

Zespół Szkół w Górsku

Kałużny Mariusz

16

Różewicz Julian

 

Gimnazjum 4 z Oddz. Dwujęz. Inowrocław

Łuczak Katarzyna

 W poniedziałek 4 marca 2013 roku o godzinie 11.00, w sali sesyjnej sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego odbędzie się finał - III etap Wojewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego. Prosimy, aby uczestnicy przybyli  15 minut wcześniej i zgłaszali się do recepcji w sali, gdzie zostaną przydzielone kolejno miejsca. Po odebraniu prac od wszystkich uczestników konkursu przewidziany jest posiłek dla uczestników i opiekunów razem z ciepłymi napojami. Wstępne wyniki ogłoszone zostaną najpóźniej o godz. 14.00 (w zależności od Komisji – mogą pojawić się wcześniej) w Urzędzie Marszałkowskim na tablicy ogłoszeń, ogłoszone w sali sesyjnej sejmiku, a następnie na stronie internetowej. Dla zainteresowanych – na pisemną prośbę z zachowaniem  Regulaminu,  wgląd do prac będzie możliwy zaraz po ogłoszeniu wyników w Urzędzie Marszałkowskim do godziny 14.30, a także w Górsku 4 marca 2013 roku, przy ul. Markiewicza 9 w godzinach od 15.00 do 17.00. Podane wyniki będą wynikami wstępnymi - wyniki uprawomocnią się dopiero 11 marca 2013 roku. Po tym terminie nie będzie możliwości  odwołań. Przypominamy o zabraniu ze sobą ważnych legitymacji.

Rozdanie Dyplomów, Podziękowań i nagród nastąpi 14 marca 2013 roku o godz. 14:00 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.

Dodatkowo dla uczestników i ich opiekunów przewidziana jest darmowa wizyta (już zarezerwowana) w Planetarium oraz posiłek – szwedzki stół po rozdaniu nagród. W związku z tym wszystkich uczestników konkursu prosimy o przybycie w dniu rozdania na godzinę 11.30. Spotkanie nastąpi przy wejściu do Planetarium. Dalszy program dnia przejmie  przewodnik, przyprowadzając  na koniec wszystkich do Centrum Sztuki Współczesnej po odbiór Dyplomów i nagród na godz. 13.30.

Wkrótce opublikujemy dokładny plan przebiegu dnia rozdania nagród. Prosimy o zainteresowanie się.

Wszystkim uczestnikom 3 etapu gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników. 

Wojewódzki konkurs interdyscyplinarny o Wielkich Polakach

„MIKOŁAJ KOPERNIK I JEGO EPOKA”

W dniu 4 marca 2013 roku w Sali sesyjnej sejmiku Województwa Kujawsko–Pomorskiego odbędzie się finał - III etap Wojewódzkiego konkursu interdscyplinarnego z serii Regionalnych Olimpiad Wiedzy o Wielkich Polakach – „MIKOŁAJ KOPERNIK I JEGO EPOKA”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku.Pomysłodawcą i odpowiedzialnym za przeprowadzenie olimpiady jest ks. dr Paweł Nowogórski CSMA – Dyrektor Centrum Edukacji Młodzieży. Współorganizatorami są: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko–Pomorskiego, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

Wyłonienie laureatów konkursu przebiegało w trzech etapach. I etap konkursu - etap szkolny odbył się w dniu 4 grudnia 2012 roku. Konkurs został przeprowadzony w szkołach w całym województwie. Wzięło w nim udział 715 uczniów z 45 gimnazjów. Do następnego etapu zakwalifikowało się 142 uczniów. II etap konkursu - rejonowy odbył się w dniu 10 stycznia 2013 roku i odbył się w 6 rejonach województwa. W tym etapie konkursu wzięło udział 140 osób, z czego do etapu finałowego zakwalifikowało się 16 uczniów.

III etap wojewódzki konkursu będzie składał się z dwóch części. Pierwsza część - test pisemny odbędzie się 4 marca 2013 roku o godz. 11:00 i będzie trwał 60 minut. Druga część – wręczenie nagród w obecności członków komisji i zaproszonych gości nastąpi 14 marca 2013 roku o godz. 14:00 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Etap wojewódzki obejmuje zadania zamknięte i otwarte. Finalistami konkursu zostaną uczniowie, którzy otrzymają co najmniej 30% punktów możliwych do uzyskania na etapie wojewódzkim. Laureatami konkursu zostaną uczniowie, którzy otrzymają co najmniej 75% punktów możliwych do uzyskania na etapie wojewódzkim. Organizatorzy przygotowali cenne nagrody. Dla trzech pierwszych finalistów w etapie wojewódzkim konkursu przewidziana jest nagroda: Pielgrzymka do Rzymu, Monte Sant’Angelo i innych miast we Włoszech – 9 dni. Pozostali uczestnicy III etapu otrzymają w zależności od uzyskanej punktacji: 10 rowerów, albumy, książki i inne pamiątki.

        Przemysław Przybylski - rzecznik prasowy konkursu, radny sejmiku województwa kujawsko–pomorskiego.

UWAGA! Etap wojewódzki konkursu odbędzie się  4 marca 2013 roku, o godz. 11:00 -  pierwsza część - test pisemny trwa 60 minut, upublicznienie wyników wstępnych o godz. 14.00 oraz na stronie www.gorsk.org.pl, a następnie druga część – wręczenie nagród w sali wobec komisji i zaproszonych gości 14 marca 2013 roku, o godz. 14:00.

 

To juz było:

 10 stycznia 2013 ROKU o godzinie 12 będzie miał miejsce 2 etap - rejonowy Wojewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach "MIKOŁAJ KOPERNIK I JEGO EPOKA"

 

Życzenia na Boże Narodzenie 2012/2013 dla dyrektorów, metodyków, wychowawców, nauczycieli, rodziców i uczniów

Podnieś rączkę Boże Dziecię

Błogosław……                     .

(z kolędy Bóg się rodzi…)

         Biorąc do ręki biały opłatek, życzę  wszystkim pokoju! Pokoju w swoim sercu, pokoju z bliźnim i pokoju na całym świecie. Pokoju, którego nie da się kupić za żadne skarby świata!  Niech narodzona Maleńka Miłość w Betlejemskiej Grocie ogrzeje serce, wzmocni wiarę, rozpali wielką miłość i obdarza pokojem.

         To waśnie w taką noc, świętą noc, gdy rodzina gromadzi się przy wigilijnym stole, na nowo rodzi się Bóg - Człowiek w sercu każdego z nas. W Roku wiary, nawiązując do zdania Adama Mickiewicza „Wierzysz, że Bóg narodził się w Betlejemskim żłobie, lecz biada ci, jeśli nie narodzi się w tobie” życzę, aby w sercu narodził się Jezus poprzez  odnowienie więzi rodzinnych, pełnych miłości i życzliwości, poprzez wzajemny szacunek i poszanowanie. Niech ta Maleńka Miłość opromienia swoją łaską każdy dzień, obdarowując każdego wielkim dobrem, życzliwością i nadzieją.

       W tę wyjątkową noc, jedyną noc, kiedy gasną wszystkie spory, a ludzie we wzajemnych objęciach składają sobie najserdeczniejsze życzenia, do rodziny ludzkiej przychodzi sam Bóg, by ziścić ich życzenia i pragnienia.  Niech Boża Dziecina wyciągnie wysoko swe dłonie i błogosławi wszystkim, aby  piękna radość w Święta, ciepłe myśli o najbliższych, pokój, miłość i szczęście otuliła wszystkich ciepłem tej Miłości, która płynie od Świętej Rodziny z Betlejemskiej Groty.

       Wierzysz, że Bóg narodził się w Betlejemskim żłobie?… Narodzi się również i w Tobie, gdy zrobisz dla Niego miejsce w swoim sercu, do siebie wpuścisz światło z Betlejemskiej Groty, dasz bliźniemu odrobinę światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, przebaczeniu, radości w smutku. dzięki szczerej życzliwości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju, które zapełni Miłość, która ogrzeje nasze serca.

        Najserdeczniejsze życzenia płynące z głębi serca wraz z darem  Bożego błogosławieństwem składa.

Ks. dr Paweł Nowogórski CSMA          .

Dyrektor Centrum Edukacji Młodzieży

im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku 

      10 stycznia 2012 roku o godzinie 12 będzie miał miejsce drugi etap - rejonowy konkursu w wyznaczonych rejonach według Regulaminu.
        Informacje o zakwalifikowanych osobach znajdują się na naszej stronie.

(12.12.2012.)

Dziś upłynął termin zgłaszania wyników ze szkół do Przewodniczących komisji rejonowych według Regulaminu. 18 grudnia 2012 zostaną opublikowane wyniki potwierdzone przez Przewodniczących. Od dziś wieczorem będziemy publikować wyniki z niektórych Regionów, które zostały potwierdzone i przesłane do Organizatora, aby 18 grudnia zostały wszystkie skompletowane.
Serdecznie dziękujemy za miłą współpracę :)

(6 grudnia 2012 roku)

       Prosimy o przesyłanie protokołów, listy uczniów zakwalifikowanych do 2 etapu oraz Oświadczenia uczniów i ich prace do Przewodniczących komisji rejonowych do 11 grudnia (załączniki nr 4, 4a, 2).

(z Regulaminu, Rozdział 2, punkt 5. Zadania dyrektora szkoły, podpunkt  11)

„po zakończeniu etapu szkolnego sporządzenie protokołu posiedzenia Szkolnej Komisji Konkursowej (załącznik nr 4), wypisanie wyników wszystkich uczniów, opieczętowanie pieczęcią szkoły oraz imienną, podpisanie (załącznik nr 4a) oraz przekazanie ich drogą mailową i listem poleconym do 7 dni po przeprowadzeniu konkursu przewodniczącemu właściwej komisji rejonowej (załącznik nr 1) wraz z pracami uczniów, którzy uzyskali liczbę punktów, która jest podstawą do zakwalifikowania do etapu rejonowego konkursu oraz oświadczeniami rodziców o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych uczniów (załącznik nr 2)”.

         Następnie Przewodniczący Komisji rejonowej przekazuje Organizatorowi konkursu ostateczny wykaz uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego  w celu publikacji jej na stronie www.gorsk.org.pl  Publikacja nastąpi w zakładce Etap I – szkolny/ wyniki, która według Regulaminu powinna zostać opublikowana najpóźniej 18 grudnia 2012 roku. Zostanie także zaktualizowana lista zgłoszonych szkół w zakładce Etap I – szkolny/ zgłoszenia.

(z Regulaminu, Rozdział 3, punkt 4)

„Po zweryfikowaniu przez komisję rejonową prac uczniów z etapu szkolnego oraz rozpatrzeniu odwołań, przewodniczący komisji rejonowej przekazuje Organizatorowi konkursu o Wielkich Polakach w wersji papierowej i elektronicznej, ostateczny wykaz uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego, wraz z uzyskaną przez nich punktacją.”

      Jeśli informacje od Przewodniczących Komisji wpłyną wcześniej do Organizatora, automatycznie wcześniej zostaną opublikowane na naszej stronie.

       Na naszej stronie internetowej został udostępniony do pobrania specjalnie opracowany Dyplom z logo konkursu o Wielkich Polakach za udział w I etapie oraz Podziękowania dla nauczycieli, współorganizatorów, rodziców  oraz za pomoc i przygotowanie młodzieży do konkursu. Dyrektor szkoły lub Przewodniczący Komisji szkolnej jeśli uzna za słuszne może taki Dyplom lub Podziękowanie wręczyć.  

       Propozycje lub sugestie rozwoju niniejszego konkursu, a także propozycje nagród, sponsorów prosimy kierować bezpośrednio do Organizatora na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  Niniejszy konkurs jest pierwszą edycją konkursu o Wielkich Polakach. Za dar dobrych serc dziękujemy i pozdrawiamy.

 

(04.12.2012)Do dyrektorów gimnazjów i Przewodniczących komisji szkolych! W systemie PIKO do pobrania klucz odpowiedzi do konkursu o Wilkich Polakach "MIKOŁAJ KOPERNIK I JEGO EPOKA".

(29.11.2012)

Uwaga! Do dyrektorów gimnazjów i Przewodniczących Komisji Szkolnych konkursu O Wielkich Polakach.

   W systemie PIKO zostały już zamieszczone do pobrania: Zadania i Karta Odpowiedzi dla ucznia. Do systemu PIKO dostęp mają dyrektorzy szkół.4 grudnia ok. godz. 13.00 udostępniony zostanie Klucz odpowiedzi.

   Prosimy także pobrac od razu z naszej strony www.gorsk.org.pl lub ze strony Kuratorium potrzebne załaczniki: nr 2, 4, 4a oraz przygotować załączniki nr 1 i 3, postępując zgodnie z Regulaminem.

 

 Uwaga!

 Został przedłużony 1 etap konkursu - etap szkolny

  o 1 tydzień! 

To znaczy z 27 listopada na 4 grudnia 2012 roku.

Nastąpiła także aktualizacja Regulaminu (23 listopada 2012)

 Została opublikowana informacja na stronie Koratorium Oświaty pod adresem http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?menu=1&item=2300&page=3195  oraz w systemie PIKO

         Organizowany jest  Wojewódzki konkurs interdyscyplinarny z serii „Regionalnych Olimpiad Wiedzy o Wielkich Polakach”  - MIKOŁAJ KOPERNIK I JEGO EPOKA na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego do gimnazjalistów pod nadzorem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Organizator i Współorganizatorzy Konkursu Wiedzy o Wielkich Polakach

 

     Organizatorem Wojewódzkiego konkursu interdscyplinarnego z serii „Regionalnych Olimpiad Wiedzy o Wielkich Polakach”  - MIKOŁAJ KOPERNIK I JEGO EPOKA jest Centrum Edukacji Młodzieży im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku. Odpowiedzialnym za przeprowadzanie olimpiad i pomysłodawcą jest ks. dr Paweł Nowogórski CSMA – Dyrektor Centrum Edukacji Młodzieży

 

Współorganizatorzy:

  1. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego
  2. Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty
  3. Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy
  4. Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
  5. Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku
  6. Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu

  Celem konkursu jest:

  • rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów, pobudzanie w nich twórczego myślenia;
  • rozwijanie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu;
  • promowanie osiągnięć uczniów, ich nauczycieli i szkół; 
  • motywowanie szkół do podejmowania różnorodnych działań w pracy z uczniem zdolnym w rozwijaniu jego pasji.
  • pokazanie postaci Wielkich Polaków, szczególnie związanych z danym regionem,
  • przybliżanie wartości zwyczajów regionalnych, społecznych i patriotycznych na podstawie wielkich autorytetów.
  • rozwijanie interdyscyplinarnych umiejętności łączenia wiedzy i praktyki z różnych dziedzin naukowych.

     Wojewódzki konkurs interdyscyplinarny z serii „Regionalnych Olimpiad Wiedzy o Wielkich Polakach”  - MIKOŁAJ KOPERNIK I JEGO EPOKA od etapu szkolnego do jego zakończenia, na terenie województwa organizuje Centrum Edukacji Młodzieży im ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku pod nadzorem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

     Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy nadzoruje przygotowanie i przeprowadzenie całego konkursu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.